Na kontaktoni

mos hezitoni të na kontaktoni.

CONTACTKeni ndonjë pytje rreth punes ton?

Na kontaktoni dhe ne do tju kthejm përgjigjje sa më shpejt të jetë e mundur.

  Na thërrisni

  +383 (44) 145 147

  Na vizitoni

  Bulevardi Dëshmorët e Kombit, Hy:68 Nr:9
  Puna në zyre:
  Hëne - Premte
  9:00 deri 15:00

  Na ndiqni në: